ZWROT I WYMIANA

WYMIANA

Jeżeli nie odpowiada Ci kolor lub gęstość włosów chętnie pomożemy dobrać komplet najbardziej odpowiedni dla Ciebie. Skontaktuj się z nami, a pomożemy w doborze kompletu. Możesz przesłać nam zdjęcie lub przesłać mały kosmyk swoich włosów w celu idealnego doboru koloru.

Wymiany możesz dokonać na dwa sposoby. Możesz dokonać zwrotu towaru (odstąpić od umowy) oraz złożyć i opłacić kolejne zamówienie. Procedura odstąpienia od umowy opisana jest w akapicie „ZWROTY”.

 

Towar możesz również wymienić bezgotówkowo w ciągu 14 dni.

W przypadku zakupu włosów, ze względów higienicznych i specyfiki towaru nie przyjmujemy do wymiany zestawów CLIP-IN z rozciętą plombą uniemożliwiającą założenie włosów. Wymianie podlega towar nieużywany, pozbawiony śladów użytkowania, zapachów.

Do wymiany przyjmujemy wyłącznie towary oryginalnie zapakowane, przesłane wraz z poprawnie wypełnionym i podpisanym FORMULARZEM WYMIANY TOWARU (kliknij, aby pobrać) oraz dowodem zakupu (paragonem fiskalnym). Jeżeli towar został zakupiony na Fakturę VAT, prosimy o kontakt przed odesłaniem towaru, w przypadku wymiany na inny towar prześlemy korektę faktury, podpisaną korektę prosimy dołączyć do przesyłki.

Kupujący odsyła towar na swój koszt. Opłaty za kolejną przesyłkę dokonuje przelewem lub gotówką przy odbiorze przesyłki (za pobraniem).

Towar odeślij listem poleconym z potwierdzeniem nadania lub przesyłką kurierską.

Adres do odesłania towaru: STAR MY HAIR (CH MARYWILSKA 44), ul. Marywilska 44 lokal A168, 03-042 Warszawa.

 

ZWROT

Masz prawo odstąpić od umowy w ciągu 14 dni kalendarzowych od otrzymania przesyłki. Nie musisz podawać przyczyny zwrotu. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas o decyzji o odstąpieniu od umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia. Mogą Państwo skorzystać z wzoru FORMULARZ ZWROTU TOWARU (kliknij, aby pobrać). Pismo można przesłać:

- pocztą pod adres: STAR MY HAIR (CH MARYWILSKA 44), ul. Marywilska 44 lok. A168, 03-042 Warszawa

- mailowo pod adres: sklep@starmyhair.pl

 

W przypadku zakupu włosów, ze względów higienicznych i specyfiki towaru nie przyjmujemy zwrotów zestawów CLIP-IN z rozciętą plombą uniemożliwiającą założenie włosów. Zwracany towar musi być nieużywany, nie może nosić śladów użytkowania, zapachów.

Przyjmujemy zwroty towarów oryginalnie zapakowanych przesłanych wraz z poprawnie wypełnionym i podpisanym FORMULARZEM ZWROTU TOWARU (kliknij, aby pobrać) oraz dowodem zakupu (paragonem fiskalnym). Jeżeli towar został zakupiony na Fakturę VAT, prosimy o kontakt przed odesłaniem towaru, prześlemy korektę faktury, podpisaną korektę prosimy dołączyć do przesyłki.

Zwracamy koszt towaru na wskazane konto w ciągu 14 dni kalendarzowych. Nie zwracamy kosztów przesyłek. Towar odeślij listem poleconym z potwierdzeniem nadania lub przesyłką kurierską. Nie wysyłaj paczek „za pobraniem” – z powodu braku technicznych możliwości nie odbierzemy takiej paczki.

Adres do odesłania towaru: STAR MY HAIR (CH MARYWILSKA 44), ul. Marywilska 44 lokal A168, 03-042 Warszawa.

W przypadku błędnego wysłania przez STAR MY HAIR innego artykułu niż zamówiony, należy dokonać zwrotu na warunkach opisanych powyżej. STAR MY HAIR po potwierdzeniu zaistniałego błędu, dokona zwrotu należnej kwoty za zwracany artykuł oraz pokryje koszty jego wysyłki. STAR MY HAIR zwróci poniesiony przez klienta koszt odesłania Pocztą Polską, pod warunkiem, że klient dołączy do przesyłki dowód poniesionych kosztów (pokwitowanie pocztowe).

 

REKLAMACJA

Na wszystkie produkty kupione w sklepie przysługują Ci uprawnienia z tytułu niezgodności towaru z umową.

Wypełnij FORMULARZ REKLAMACYJNY (kliknij, aby pobrać). Prosimy o dołączenie paragonu do formularza. Prosimy o odsyłanie towaru czystego i suchego.

Towar odeślij listem poleconym lub przesyłką kurierską oraz zachowaj potwierdzenie nadania. Nie odbieramy przesyłek „za pobraniem”.

Adres do odesłania towaru:

STAR MY HAIR (CH MARYWILSKA 44), ul. Marywilska 44 lokal A168, 03-042 Warszawa

Reklamacje rozpatrujemy w ciągu 14 dni. W przypadku uzasadnionej reklamacji naprawimy lub wymienimy towar na nowy.


Szukaj

Koszyk  

Brak produktów

Dostawa 0,00 zł
Suma 0,00 zł

Realizuj zamówienie