Czy włosy CLIP-IN osłabią moje włosy?

Metoda CLIP-IN jest jedyną nieinwazyjną metodą przedłużania włosów, która nie obciąży i nie osłabi Twoich włosów. Nawet po wielu latach doczepiania włosów CLIP-IN Twoje włosy pozostaną zdrowe i mocne.

 

Czym różnią się włosy naturalne od syntetycznych?

Komplety STAR MY HAIR wykonane są wyłącznie z włosów 100% naturalnych.
Włosy wykonane z włókien syntetycznych są wrażliwe na wysoką temperaturę i tarcie, mogą być uszkodzone przez lokówkę lub prostownicę. Ich żywotność jest krótsza, są sztywne i nie układają się tak samo, jak włos ludzki. Sprawia to, że nie komponują się tak dobrze z naszymi włosami jak włosy w 100% naturalne, w widoczny sposób odróżniają się.

 

Czym są włosy naturalne REMY?

Włosy naturalne o strukturze REMY (Remi) to wysokiej jakości włosy ludzkie, ścięte z głowy. 100% naturalne włosy Remy mają zachowaną łuskę włosa, ułożoną w jednym kierunku, podczas gdy włosy nie-REMY są pozbawione łuski lub kierunek łuski nie jest zgodny z kierunkiem wzrostu włosa. Zachowane łuski włosa ułożone w jednym kierunku (struktura REMY) są konieczne, aby zmniejszyć plątanie włosów, zapewnić połysk i trwałość.

Włos ludzki składa się z 3 warstw: rdzenia, kory i łuski. Łuska jest pierwszą linią obrony przed wszystkimi uszkodzeniami i jest najważniejsza, jeśli chodzi o jakość włosów przedłużanych. Łuska chroni wewnętrzną strukturę włosa. Jest też odpowiedzialna za zatrzymywanie wilgoci, co pomaga zachować włosom połysk.

 

Czym są włosy dziewicze VIRGIN?

Włosy naturalne dziewicze VIRGIN to włosy najwyższej jakości, ścięte z głowy. Nie były poddawane zabiegom chemicznym, nigdy niefarbowane, o naturalnym kolorze. Łuska włosów dziewiczych jest w pełni zachowana, zamknięta, dzięki czemu włosy charakteryzują się wyjątkową jakością i długą żywotnością. Włosy dziewicze można farbować oraz rozjaśniać. (Aktualnie nie mamy włosów virgin, czasem mamy w kolorze 1b brazylijskie)

 

Kto może nosić włosy CLIP-IN?

Absolutnie każdy może nosić włosy doczepiane CLIP-IN. Gdy chcesz przedłużyć i zagęścić włosy jest to możliwe w ciągu kilku minut z dyskretną pomocą włosów STAR MY HAIR.

Jaka jest minimalna długość włosów do przedłużenia?

Aby uzyskać najlepszy efekt, sugerujemy aby Twoje włosy miały co najmniej 15 cm długości w celu osiągnięcia płynnego wymieszania z włosami doczepionymi. Jest możliwe przedłużenie włosów krótszych niż 15 cm, ale w celu osiągnięcia naturalnego efektu zalecamy wycieniowanie włosów doczepionych przez profesjonalnego fryzjera. W tym przypadku zalecamy wybór najgęstszego kompletu STAR MY HAIR, aby fryzjer miał do dyspozycji więcej włosów do pracy, aby osiągnąć pożądany efekt płynnego wymieszania.

Czy włosy CLIP-IN mogą się zsunąć w trakcie tańca, uprawiania sportu?

Nikt nie zauważy, że włosy są doczepione nawet w tańcu, czy na wietrze. Naszym sekretem są idealne spinki. Używamy wyłącznie małych, niewyczuwalnych, a jednocześnie wyjątkowo mocnych spinek karbonowych z silikonową nakładką, która uniemożliwia zsunięcie się spinki z włosów. Masz pewność, że taśma nie odpadnie, spinka się nie zsunie, ani nie odepnie.


Szukaj

Koszyk  

Brak produktów

Dostawa 0,00 zł
Suma 0,00 zł

Realizuj zamówienie