Dowiedz się jak nosić i właściwie dbać o swoje nowe włosy STAR MY HAIR. Właściwa pielęgnacja sprawi, że Twoje włosy pozostaną miękkie, jedwabiste i gładkie przez wiele miesięcy!

Komplety CLIP-IN STAR MY HAIR wykonane są z włosów 100% naturalnych o strukturze REMY (łuski włosa ułożone w tym samym kierunku) i powinny być traktowane ze szczególną miłością i troską - taką, jaką darzysz własne włosy.

Jak zakładać i zdejmować włosy CLIP-IN?

Najlepszą zaletą metody CLIP-IN jest to, jak łatwo się je zakłada i zdejmuje. Założenie włosów powinno zająć Ci nie więcej niż pięć minut!
Zdejmowanie włosów CLIP-IN jest jeszcze prostsze i nawet początkującej użytkowniczce nie zajmie więcej niż 60 sekund.

Komplety CLIP-IN składają się z kilku taśm (od 3 do 8 taśm w zależności od modelu). Do taśm przyszyte są małe spineczki. Spineczki są wysokiej jakości, wykonane z karbonu z wkładką silikonową - dzięki temu spineczki bezpiecznie pozostaną na swoim miejscu i nie uszkodzą włosów. Spinki są niesamowicie wygodne i niewyczuwalne - zapomnisz, że masz je na głowie!

Aby założyć włosy CLIP-IN odpakuj włosy i rozetnij plastikowe łączenie taśm. Rozdziel taśmy odpinając każdą spinkę (spinkę możesz odpiąć naciskając ją po bokach). Oddziel partię włosów nad karkiem od jednej do drugiej strony głowy i wepnij taśmę wzdłuż powstałego przedziałka. Powtarzaj tą czynność z kolejnymi taśmami aż do czubka głowy. Najwęższe taśmy wepnij po bokach głowy.

Zdjęcie włosów CLIP-IN jest bardzo proste. Rozczesz włosy, następnie odepnij każdą spinkę i zdejmij taśmy z głowy.


Jak długo będą mi służyć włosy CLIP-IN?

Przy prawidłowej pielęgnacji Twoje włosy pozostaną miękkie, jedwabiste i gładkie przez wiele miesięcy. Żywotność włosów STAR MY HAIR to średnio od 4 do 12 miesięcy, ale często znacznie dłużej przy starannej pielęgnacji.

Włosy CLIP-IN nie są już odżywiane od cebulki, więc musisz zadbać o codzienne nawilżanie, aby nie dopuścić do przesuszenia włosów. Zalecamy stosowanie odżywczych, silnie nawilżających kosmetyków o oleistej konsystencji. Polecamy naturalne oleje do włosów, np. olejek arganowy. W końcówki włosów możesz wcierać wysokiej jakości jedwab do włosów. Dobry efekt uzyskasz po zastosowaniu olejku oraz wygładzeniu włosów prostownicą. Możesz robić to codziennie.

Jakiej szczotki używać do włosów CLIP-IN?

Zalecamy używanie szczotek przeznaczonych do włosów przedłużonych, dzięki temu unikniesz szarpania i uszkodzenia włosów. Czesz włosy CLIP-IN przed i po każdym użyciu.

Czy mogę spać we włosach CLIP-IN?

Nie zaleca się spać z założonymi włosami CLIP-IN. Spanie z założonymi włosami może je splątać. Jeżeli nie masz możliwości zdjąć włosów, należy je zapleść w warkocz. Przekonasz się jednak, że spanie z doczepionymi włosami nie jest wygodne – to ogromna zaleta włosów CLIP-IN, że można je zdjąć przed snem w mgnieniu oka!

Czy można kręcić i prostować włosy CLIP-IN?

Traktuj włosy CLIP-IN jak własne. Możesz użyć lokówki lub prostownicy, jednak włosy CLIP-IN podobnie jak własne włosy mogą zostać uszkodzone przez ciepło. Zawsze najpierw zastosuj kosmetyk chroniący przed wysoką temperaturą.

Jak często myć włosy CLIP-IN?

Włosy utrzymasz dłużej w dobrej kondycji, jeżeli nie będą myte częściej, niż to konieczne.
Najlepiej myć włosy CLIP-IN co 10-20 użyć. Włosy doczepiane nie gromadzą naturalnych substancji oleistych wydzielanych przez skórę głowy, jak Twoje naturalne włosy, dlatego zbyt częste mycie wysuszy je. Częstotliwość mycia będzie zależeć od tego, jak często je nosisz i jak wiele kosmetyków stosujesz. Jeżeli włosy są przeciążone kosmetykami, należy myć je częściej.

Jak myć włosy CLIP-IN?

Włosy doczepiane CLIP-IN, ponieważ są ścięte z głowy, nie korzystają z naturalnych olejów, które są uwalniane przez skórę głowy w celu odżywienia włosów. Dlatego zaleca się stosowanie delikatnego szamponu bez siarczanów o niskim pH i odżywki do włosów suchych, plączących się lub zniszczonych.

Najlepiej myj każdą taśmę oddzielnie w letniej wodzie, aby uniknąć splątania. Nie nakładaj kosmetyków na zszycie taśmy. Po zamoczeniu włosów wmasuj niewielką ilość szampon do włosów ruchem posuwistym z góry na dół, nie trzyj włosów. Dokładnie spłucz szampon i w ten sam sposób użyj odżywki lub maski do włosów.

Odsącz nadmiar wody w ręcznik. Wszystkie włosy są bardziej podatne na uszkodzenia, gdy są mokre. Delikatnie rozczesz włosy specjalną szczotką do włosów przedłużanych. Pozostaw włosy CLIP-IN do wyschnięcia. Włosy indyjskie mają tendencję do falowania i puszenia się po umyciu. Po wyschnięciu możesz nałożyć serum chroniące przed wysoką temperaturą i wygładzić je prostownicą.


Czy mogę obciąć moje doczepiane włosy?

Tak, oczywiście możesz skrócić lub wycieniować włosy CLIP-IN. Najlepiej, aby wykonał to fryzjer, aby włosy po skróceniu ładnie się układały.


Czy mogę pofarbować moje włosy CLIP-IN?

Tak, możesz pofarbować włosy STAR MY HAIR, ponieważ są one w 100% naturalne. Włosy możesz farbować na zbliżony lub ciemniejszy odcień. Nie należy rozjaśniać włosów CLIP-IN, ponieważ może to spowodować uszkodzenie włosów.

Najlepiej zlecić koloryzację zaufanemu fryzjerowi posiadającemu wiedzę na temat włosów przedłużanych. Wykonaj test na wąskim paśmie, aby sprawdzić efekt koloryzacji. Włosy CLIP-IN szybko przyjmują farbę, należy sprawdzić kolor już po 5-10 minutach.

Rozumiemy, jak trudne może być idealne dopasowanie włosów CLIP-IN do własnego koloru włosów. Zaufaj naszemu doświadczeniu, w większości przypadków włosy doczepiane które są o ton ciemniejsze lub jaśniejsze niż Twój kolor doskonale zmieszają się z Twoimi włosami. Każdy kolor z naszej palety to w rzeczywistości włosy w kilku bardzo zbliżonych odcieniach zmieszane ze sobą, razem tworzące jednolity kolor. Wygląda to niesamowicie naturalnie, a co najważniejsze pozwala na idealne dopasowanie odcienia włosów. Nawet jeśli Twój kolor nieco się różni, dopięte włosy idealnie zmieszają się z Twoimi.

Czy mogę pływać z doczepionymi włosami CLIP-IN?

Nie polecamy pływania z doczepionymi włosami, ponieważ sól lub chlorowana woda mogą uszkodzić włosy i powodują plątanie.


Jak przechowywać włosy CLIP-IN?

Włosy należy przechowywać w suchym miejscu. Najlepiej przechowywać włosy CLIP-IN kładąc je płasko w pudełku lub w szufladzie.


Szukaj

Koszyk  

Brak produktów

Dostawa 0,00 zł
Suma 0,00 zł

Realizuj zamówienie